Klub Literacki RUBIKON
Klub Literacki RUBIKON

Autor: Anna Paciorek

Data urodzenia: -
Miejscowość: Wrocław


Anna Paciorek Jest biegłym rewidentem i biegłym sądowym w Sądzie Okręgowym we Wrocławiu, posiada również uprawnienia lustratora. Jako poetka udanie zadebiutowała w 2001 r. w Oficynie Wydawniczej „MAK” w Szczecinie. Do tej pory autorka wydała sześć tomów: w 2002 r. arkusz poetycki (nr 1, II serii bibliofilskiej „ARS POETICA”) pt. „Życie jest chwilą”, w 2006 r. „Kino Powidok”, w 2008 r. „Zaczęło się w raju”, w 2013 r. tomik pt. „Zamknięte otwarte”, w 2016 r. tomik „Cieniem wiatru zapisane” i w 2017 r. tomik pt. „Tam, gdzie cisza śpiewa”.  Ponadto jej utwory znajdują się w 31 antologiach, w tym dwóch, które wyszły pod redakcją autorki: „W wirażach czasu” i „Odsłonić prawdę”. Jest członkiem: Stowarzyszenia Twórców i Animatorów Kultury we Wrocławiu, JP II Polish Amarican Poets Academy w Wallington (NJ) i Koła Literatów Polskich im. Zbigniewa Herberta w Lublinie, w którym to Kole pełni funkcję wiceprezesa w zarządzie głównym i  do nie dawna kanclerza w Oddziale Koła we Wrocławiu. Współdziała na trzech portalach poetyckich, w jednym z nich : „Kryształy słów - zajrzyj tu, napisz coś”, należy do Administracji Grupy. Otrzymała kilka wyróżnień w konkursach poetyckich w kraju i za granicą. Jest wpisana do leksykonu Who is who, w wersji polskiej.

Lista prac:


Prace oznaczone * zostały dodane w ciągu ostatnich 30 dni.
Prace pogrubione są to prace wybrane i szczególnie polecane przez autora.
Komentarze profilu (3):


3. 2017-01-17

Nie robię selekcji tekstów, jak już przyjęłam autora. Zamieszczam tylko stopniowo, jeśli ktoś przysyła kilka utworów, by często coś nowego było na stronie. Wiersze mi się podobają. Jeśli są jakieś prooblemy z samodzielnym zamieszczeniem tekstów to chętnie pomogę. Wysłałam wiadmość na Facebooku. Pomogę też mailowo.


Podpis: (A) Maja Hypki2. 2017-01-17

Dziękuję Maju. Wstawiałam dwa wiersze te które Ci sie podobają ale się nie zapisały. Coś nie umiem, chyba???

Pozdrawiam 

Aaia


Podpis: Anna Paciorek1. 2016-12-05

Gratuluję udanego spotkania w Klubie Literatury i Muzyki. Była cudowna atmosfera. Przeczytałam już tomik „Cieniem wiatru zapisane” i wszystkie wiersze mi się podobają, ale najbardziej „Uwięziona” i „Przed i za kurtyną czasu”. Lubię rozważać podobne kwestie, a w tych wierszach są pięknie opisane. Pozdrawiam serdecznie.


Podpis: (A) Maja Hypkikomentarze profilu