Klub Literacki RUBIKON
Klub Literacki RUBIKON

Autor: Joanna Lewandowska

Data urodzenia: 9.10.1984
Miejscowość: Wałbrzych, Świebodzice


Zajmuje się: Absolwentka filologii polskiej PWSZ w Wałbrzychu, zarządzania w oświacie na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu i zarządzania WSZiP w Wałbrzychu. Pisała artykuły do gazety "30 min" w Wałbrzychu. Fragment opowiadania "Ławka" ukazał się w gazecie "Wałbrzych Fakty". Tekst "Życie upływa" ukazał się w Dolnoślaskim Roczniku Literackim "Pomosty" 2016.

 

 

Jak na razie nie sympatyzuje z żadnym kierunkiem literackim. Opisuję, to co widzę i czuje. Często forma parodii jest mym sposobem wyrazu (jeśli kogoś tym rażę to trudno). Uwielbiam przybierać krytyczną postawę wobec mężczyzn (co nie znaczy, że jestem zagorzałą feministką). Po prostu śmieszy mnie sposób postrzegania świata przez płeć odmienna. Me opowiadania wpisuje w cykl "Pamiętników schizofremiki" ponieważ są chaotyczne i często przeczą sobie nawzajem. Być może kiedyś ukaże sie moja książka pod tym tytułem, lecz do tego jeszcze spora droga. To tyle o mnie, jeśli ktoś z was miałby ochotę podyskutować ze mną, to zapraszam :)

PISZCiE: chętnie przyjże się waszej interpretacji mojej rzeczywistości.





Lista prac:


Prace oznaczone * zostały dodane w ciągu ostatnich 30 dni.
Prace pogrubione są to prace wybrane i szczególnie polecane przez autora.




Komentarze profilu (1):


1. 2012-04-12

Wiele ciekawych myśli przelanych na papier. Nie trudno zauważyć, że jest Pani typem marzycielki z bogatą wyobraźnią.

 

Jeżeli chodzi o warsztat, to niektóre zdania są nieco "koślawe", a inne przesączone emocjami (czasami nawet, ma się wrażenie, że zostały na siłę rozbudowane).

 

Jednak to drobne błędy, które z czasem (zakładając, że będzie Pani ciągle pisała i sporo czytała), zostaną wyeliminowane automatycznie.

 

Jeżeli chciałaby Pani wydać książkę, warto przyjąć powyższe do serca.

 

PS: Mało jest osób, które mogą coś osiągnąć, ale nawet jak czasami ma się wrażenie, że "to wszystko na nic i nie potrafię lepiej", nie należy się poddawać.

 

Pani forma pisania jest jak stara moneta. Jeżeli się ją wyczyści i odpowiednio o nią zadba - zyska na wartości.

 

Pozdrawiam


Podpis: (U) Błękitny



komentarze profilu